Badanie FIFA Reprezentacja Rosja w piłce nożnej

Według doniesień mediów brytyjskich, FIFA przyspieszyła śledztwo w sprawie podejrzenia dopingu o rosyjską męską piłkę nożną, incydent może mieć wpływ na Puchar Świata. FIFA aktywnie poszukuje współpracy z byłym szefem moskiewskiego laboratorium antydopingowego, Grigorij Rod. Adwokat Rochena, Jim Wolden, potwierdził również, że jego klient pracował z FIFA w celu zebrania dowodów. Walden powiedział: „W ciągu ostatnich kilku tygodni dr Rochen przygotowywał zeznania na pytania zadawane przez FIFA, a teraz, gdy zeznanie jest gotowe, przekażemy je koordynatorowi Światowej Agencji Antydopingowej”.Koszulki MŚ 2018 chce, aby fani oglądali mecz, a Rosja przedstawia im uczciwą grę.

W połowie stycznia kumple Rochena, Blaine Fogger, powiedzieli mediom, że Rosyjskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej przygotowuje się do pozwolenia drużynie narodowej na przyjmowanie nielegalnych narkotyków podczas Mistrzostw Świata tego lata i unikanie organizacji antydopingowej poprzez wymianę próbek moczu. Teraz Rochen udał się do Stanów Zjednoczonych, aby przyjąć program ochrony świadków. To nie pierwszy raz, gdy rosyjska drużyna narodowa ujawniła użycie wiadomości antydopingowych. Łącznie 33 rosyjskich piłkarzy zostało przyłapanych na fali nielegalnych narkotyków na dużą skalę, w tym wszystkich drużyn narodowych biorących udział w Mistrzostwach Świata 2014, według sondażu McLarena wydanego w 2016 roku. Jednak strona rosyjska stwierdziła, że ​​reprezentacja Drużyna Puchar Świata, taki wynik nie ma możliwości dopingu.Koszulki Rosja MŚ 2018 grać uczciwie, nawet jeśli eliminacja nie pozwoli każdemu graczowi żałować.

Jako gospodarz tegorocznego Pucharu Świata, FIFA nie chciała urazić Rosji w kwestii dopingu. Jednak podczas poprzedniego zawieszenia gier zimowych, Rochen w wielu kluczowych zeznań, FIFA może tylko przyspieszyć dochodzenie w tej sprawie. Po potwierdzeniu zeznania Rochena gracze podejrzani o zażywanie nielegalnych narkotyków zostaną zdyskwalifikowani, a gospodarzowi Rosji może zakazać się Puchar Świata. W ostatnich latach, w wyniku skandalu dopingowego na dużą skalę, cały rosyjski sport został mocno wstrząśnięty, po nieobecności igrzysk w Rio, po tym, jak MKOl ogłosił także zakaz udziału rosyjskich sportowców w nadchodzącej Zimowej Zimie Pingchang. Igrzyska Olimpijskie, delegacja rosyjska również została pozbawiona kwalifikacji, sportowcy mogą grać tylko we własnym imieniu. Teraz skandal dopingowy rozprzestrzenił się na program piłkarski.koszulka piłkarska z własnym nadrukiem, opowiadając się za otwartą, uczciwą i bezstronną konkurencją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *