Harvey mówi, że Lionel Messi jest najlepszym graczem w historii

W niedawnym wywiadzie udzielonym przez hiszpańskiego pomocnika Harveya, z którym rozmawiała Unia Europejska, reporter mediów zadał Harveyowi kilka pytań, a Harvey odpowiedział. Jeśli chodzi o Barcelonę, Harvey również daje wysoką ocenę: „Barcelona to nie tylko szkoła futbolowa, ale także szkoła twojego życia”. Bo Barcelona może nauczyć Cię nie tylko tego, jak grać, ale także jak szanować kolegów z drużyny i przeciwników. Piłka nożna to sport drużynowy i trzeba myśleć o swoich kolegach z drużyny, trenerach, a nawet przeciwnikach, a także myśleć o tym, jak grać w dobrą grę. „Koszulki piłkarskie dla dzieci może ci dać koszulę idola.

Jeśli chodzi o Lionela Messiego, Harvey nie jest skąpy ze swoimi komplementami: „Dla mnie Messi jest najlepszym graczem w historii i największym graczem ostatniej dekady.” Mimo, że gracze na obecnym etapie fizycznej konfrontacji i pewien stopień poprawy umiejętności, ale to nie wstrząśnięty Messi w pozycji piłkarskiej. Jest niesamowitym graczem i nigdy nie widziałem w grze gracza, który by się do niego porównał. Messi stał się sztandarem piłki nożnej, jest on także liczbą dzieci grających wzór do naśladowania, być może jego obecny występ na boisku może wpłynąć na pokolenie. Bardzo się cieszę, że miałem okazję dobrze się bawić w Barcelonie i jest dla mnie wielkim zaszczytem grać w Barcelonie i miło jest być w pobliżu Lionela Messiego.Koszulki piłkarskie dla dzieci Messi jest tematem rozmów fanów po przejściu na emeryturę Messiego. ”

W przeciwieństwie do Maradony i Lionela Messiego, Harvey powiedział: „Kto nie jest fanem Maradony czy Lionela Messiego?” Są fantastycznymi graczami z magicznymi różdżkami i będą najlepszymi graczami swoich czasów. Diego Maradona, Lionel Messi, Pele, Cruyff, Zidane i Stefano to wspomnienia wszystkich miłośników futbolu i wszyscy oni mogą zrobić różnicę. „Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, pozostawiając na myśli wielkiego idola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *