Neymar: Moja kariera w Paryżu dopiero się rozpoczyna

W ostatnich czasach Neymar i Real Madryt były w wiadomościach w każdym miejscu. W wywiadzie dla paryskiej oficjalnej strony internetowej Neymar pozytywnie zareagował na tę kwestię, a on jasno dał do zrozumienia, że ​​”moje przygody w Paryżu dopiero się rozpoczynają”. „Strzeliłem 26 bramek w 24 meczach i nie sądziłem, że zdobędę bramkę” – powiedział. „Myślę, że mogę zrobić więcej i mogę kopać więcej i grać lepiej. – Tak, moje przygody w Paryżu dopiero się zaczęły – powiedział Neymar.Koszulki piłkarskie dla dzieci Ważne jest, aby zachęcić fanów, którzy uczą się grać, aby zachować dobrą postawę.

Celem Neymara jest bycie kluczowym graczem w zespole? Neymar to negatywna odpowiedź: „Nie, moim celem nie jest być najważniejszym graczem, nie być najbardziej asystującym w celu. Gram na swój sposób i stwarzam okazje dla moich kolegów z drużyny, i to właśnie zamierzam zrobić Cavani, Mbape, Di María, wszyscy są godni zaufania, mogą zdobywać bramki, aby im pomóc. „Strój piłkarski dla dzieci Neymar Radość Może mieć dobrą mentalność i szeroki umysł.

Połączenie pary CNM z szybką syntezą w tym sezonie jest spójne, Neymar powiedział: „Znamy się szybko, ale myślę, że możemy nadal wiedzieć o ciągłym ulepszaniu, jesteśmy na dobrej drodze”. Używamy piłki nożnej do komunikowania się, jest to wyjątkowy język, inteligentni gracze mogą zrozumieć i powinni mieć ten język. A Paryż to nie tylko kilku z nas, zawsze otrzymujemy wsparcie graczy na zapleczu. „W końcu Neymar opowiedział o otrzymanej niedawno nagrodę samba o Złotą Piłkę:” Jestem z pewnością bardzo zadowolony z wielu wybitnych Brazylijczyków w Europie i jestem równie zadowolony. Ponowne wygranie Złotych Globów samby jest dla mnie zachętą do wykorzystania całej mocy w przyszłości, aby pomóc drużynie i członkom zespołu. „Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, szerzyć ducha futbolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *