Uraz Dybala zbliżający się do powrotu do zdrowia w przyszłym tygodniu ma szansę zagrać

Dybala, napastnik Juventusu, od dawna był wielkim fanem kibiców i wykazał się wyjątkowym talentem wśród graczy w tym samym wieku. Niestety, Dybala doznał kontuzji w meczu Serie A przeciwko Cagliari, a jego powrót do zdrowia był stałym problemem dla fanów. Według włoskich doniesień medialnych, Dybala początkowo ukończyła rehabilitację i rozpoczęła trening w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Tottenhamowi Hotspurowi. Dybala jest bardzo prawdopodobne, że wejdzie na wielką listę, ale szanse na rozpoczęcie składu są niewielkie. Koszulki piłkarskie dla dzieci koncentruje się również na czasie gry Dybali.

Podczas odzyskiwania kontuzji Dybala, doniesienia medialne mówiły, że członkowie drużyny Dybali i przyjaciele reprezentacji narodowej polecili dietetyk Macy’ego, Giuliano Poser, który ciężko pracował i chce jak najszybciej powrócić do gry. Według włoskich doniesień medialnych, ból mięśni Dybala prawie zniknął, w ciągu ostatnich dwóch dni może zwiększyć intensywność treningu, wkrótce będzie mógł dołączyć do zespołu, aby ćwiczyć. Strój piłkarski dla dzieci Dybala Nadal chce, aby gracze w pełni odzyskali zdrowie, a następnie grają ponownie.

W rezultacie, Dybala najprawdopodobniej weźmie udział w Serie A w przyszłym tygodniu, a menedżer Allegri powinien pozwolić Dybali zdobyć niewielką liczbę alternatywnych występów, aby znaleźć mecz. Mimo, że uraz doszedł do siebie dobrze, włoskie media twierdzą, że Dybala jest prawie niemożliwa do rozpoczęcia gry przeciwko Tottenhamowi, kiedy jego ciało wciąż nie jest w stanie odzyskać siły na tyle, by grać. W zależności od sytuacji ma szansę zagrać na ławce Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, uwielbia ducha futbolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *